O nás

ESITO logo eshop

Naše společnost

V roce 2002 jsme si jako rodina otevřeli obchod s kojeneckým zbožím. Klasická kamenná prodejna ve které se prodávalo naprosto všechno pro kojence a malé děti. Jako druzí v ČR jsme začali téhož roku provozovat eshop pod doménou kojenecke.cz. Během dalších 4 let jsme založili další prodejnu a vše bylo super. Poté přišel nebývalý rozmach internetu a my jsme "zaspali" na poli eshopových řešení ale hlavně velice vážně onemocněla nejdůležitější osoba starající se o firmu. Více jak rok šlo vše dolů vodou a firma s eshopem v podstatě vyklidila pozice a kamenné prodejny stagnovaly. Po vymodleném uzdravení nastal velký obrat...

Odkoupili jsme 4 průmyslové vzory od tehdy zkrachovalé firmy šijící bodyčka, dupačky a overaly. Tehdy se začala psát "novodobá" historie firmy jako VÝROBNÍ. Začali jsme doslova od píky. Střihali jsme po jednotlivých kusech nůžkami doma na kuchyňském stole. Postupem času jsme přešli od řezacích koleček přes ruční pily, stojanové řezací pily až k řezacím stolům. Mezitím výroba zabrala 3 podlaží velkého rodinného domu a nastal čas na transformaci firmy na ESITO CZ s.r.o. a následné přestěhování firmy do seriózních výrobních prostor. 

Stěhování přišlo na jaře 2016. Dnes je náš sortiment čítající přes 300 druhů výrobků, vyrostli jsme s vámi a vašimi dětmi za což vám upřímně děkujeme. Náš sortiment byl ještě nedávno zaměřený jen na novorozené děti a končil maximálně u jednoletých dětí. Dnes vyrábíme běžně do velikosti 128 a některé dokonce do 140 cm. Nové prostory o výrobní a skladové ploše s více jak 600 m2. Za toto děkujeme zejména Vám našim zákazníkům! Spolupracujeme s více než 250 prodejnami po ČR a SR. Ročně prodáme více než 60.000 kusů zboží. Reklamace činí méně než 0,001% ! 

Zakládáme si na vstřícném jednání, poctivosti, kvalitě a dobrých cenách. Věříme v poctivou práci a neženeme se za okamžitým ziskem. Doufáme, že takovýto přístup bude ku prospěchu nás všech, zejména však ku prospěchu spokojených zákazníků a jejich dětí.

 

 

Náš tým

Majitelka a zároveň jednatelka společnosti: Olga Černá

Výrobu zastřešuje: Olga Fašková

Obchodní zástupce: Jan Souček

Objednávky, fakturace, reklamace: Lenka Vlčková

IT, reklama, marketing: Ing. Pavel Faško

A daší kolegové a kolegyně ze střihárny, šicích dílen, balírny, výstupní kontroly, expedice, manipulanti, seřizovači strojů atd.